VOID (demo)
6.0

Autor recenzji: zwieracz

Void to kolejny nowatorski projekt z uczelni DigiPen. Krótki, ale solidnie wykonany mod.

Rozgrywkę można podsumować tymi słowami: jedno miejsce, dwa czasy.

Nasza postać zwiedza opuszczoną i zrujnowaną posiadłość, jednak ma możliwość tworzenia krótkotrwałych (i o ograniczonym zasięgu) portali w czasie, dzięki którym otoczenie znów staje na chwilę takie jak w przeszłości. Równocześnie specjalne okulary pozwalają na ciągłą obserwację świata z minionych czasów.

Manewrując między teraźniejszością a przeszłością rozwiązujemy szereg zagadek logicznych. Dla przykładu: żeby otworzyć bramkę w teraźniejszości, przenosimy się w przeszłość, kiedy w budynku było jeszcze zasilanie, po czym wracamy i dalej eksplorujemy teren.

Jeśli przyszła wam teraz na myśl gra Singularity to dobrze myślicie. Mamy nawet podobną “rękawicę mocy” ;) Z tym, że tutaj nie walczymy z żadnymi przeciwnikami, tylko rozwiązujemy zagadki, przez co grze bliżej raczej do Portala.

Na razie dostępne jest tylko demo moda, jednak autorzy zapowiadają kontynuację.

Notka od autora:
Have you ever wished you are able to go back in time to fix your wrongs and that things are back to what they use to be?” A complex two worlds design and construction that allow seamless interaction between player and world when the player calls for it. VOID aims to deliver a ‘compare and contrast’ gameplay where the player attempts to use the differences in two worlds to overcome obstacles.

Technikalia:
Do uruchomienia dodatku wymagane jest “Source SDK Base” dostępne w zakładce “Narzędzia” w bibliotece gier Steam.

  • Tytuł: VOID
  • Język: Angielski
  • Data publikacji: 29.09.2010
  • Autor: Ravindran Mark, Tan Chee Ming i inni
  • Strona domowa: zobacz
  • Nazwa Pliku: Void-Setup.exe
  • Rozmiar: 194 MB
  • Download: pobierz
  • Ocena: 8/10
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
VOID (demo), 6.0 out of 10 based on 1 rating

Powyższy system oceny odnosi się do MODYFIKACJI, a nie jak to bywa zazwyczaj do treści posta. Korzystaj z niego kiedy już ukończysz dodatek i sam będziesz mógł wystawić odpowiednią notę. Nie oceniaj na podstawie samej recenzji lub screenshotów!

Aby używać tej funkcji musisz być zalogowany.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis zapraszam do pozostawienia komentarza lub subskrybcji kanału o najnowszych wpisach w swoim czytniku RSS.Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)