Socialist Tension
0

Wcielamy się w rolę płatnego zabójcy. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie (zabójstwo) Dr Breen’a, jako sprawcy wszelkiego zła w City17 ;)

Grając w ten dodatek nie mogłem pozbyć się wrażenia że mam do czynienia z wariacją moda Mr. Deathwish. Podobnie jak w tamtej produkcji, oprócz samego tła fabularnego, nacisk postawiony został na kombinowanie i unikanie walki – za to spory plus. Mimo tego jednak mod sprawia wrażenie nie do końca dopracowanego. Lokacje chociaż klimatyczne, sprawiają wrażenie zbyt pustych, a i zadania postawione przed nami nie należą do szczególnie skomplikowanych. Biorąc także pod uwagę całość przygody zakończenie trochę nie pasuje. Odniosłem wrażenie iż autor koniecznie chciał nas skonfrontować z jakimś mocnym przeciwnikiem. Ten element nie wpływa jednak znacząco na ogólną jakość rozgrywki – przygotowanej z werwą i pomysłem. Z ciekawostek wypada wymienić że jeden z elementów przygody nasunął mi skojarzenie z filmem Tunel, bardzo jestem ciekawy czy Wam też :)

Podsumowując, jeśli lubicie nietuzinkowe produkcje z ambicjami to na pewno nie będziecie żałować kilkunastu minut poświęconych na jej ukończenie.

Notka od autora:
In Socialist Tension, you are in the role of a Contract killer, who was sent to City 17 for his next assighment. His client, one of the citizens of City 17 wants you to assassinate Dr. Breen and put an end to his domination. But he doesn’t know that the “death” of Dr. Breen will lead to tragic consequences and thus your only hope is to get out of City 17 as soon as fast. Good luck.

  • Tytuł: Socialist Tension
  • Język: Angielski
  • Nazwa Pliku: socialisttension.zip
  • Rozmiar: 6,1 MB
  • Autor: M0rt@nius
  • Strona domowa: zobacz
  • Data publikacji: 03.08.2006
  • Download: pobierz
  • Ocena: 4,0
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Powyższy system oceny odnosi się do MODYFIKACJI, a nie jak to bywa zazwyczaj do treści posta. Korzystaj z niego kiedy już ukończysz dodatek i sam będziesz mógł wystawić odpowiednią notę. Nie oceniaj na podstawie samej recenzji lub screenshotów!

Aby używać tej funkcji musisz być zalogowany.

Kategoria: HL2: Mody

Jeśli spodobał Ci się ten wpis zapraszam do pozostawienia komentarza lub subskrybcji kanału o najnowszych wpisach w swoim czytniku RSS.

Komentarze

1 odpowiedź do “Socialist Tension”


Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)