Gm_Apartment (EP2)
0

Autor recenzji: 4funTV

Kolejna mapka od Mr.Sunabouzu, twórcy Elevator: Source. Tym razem nie będziemy “bawić się w windę”, a zbadamy historię starego apartamentu.

Gm_apartment to survival horror z kilkoma zagadkami logicznymi. Gracz wchodzi do starego apartamentu by zbadać historię jego rezydentów. Okaże się potem, że sprawa ma drugie dno…

Klimat i Design mapy stoją na wysokim poziomie. Czuć tutaj atmosferę strachu, zepsucia. Pokoje są naprawdę dobrze zbudowane, mimo podobnej konstrukcji. Zagadek jest niewiele, ale są naprawdę ciekawie zrobione.

Wady. Mapka jest krótka, ale to nie przeszkadza zbytnio, gdyż wątpię by dało się te historię przedłużyć. Zagadek jest trochę za mało, do tego można się w jednej zaciąć. Do tego większość mapki polega na bieganiu z miejsca na miejsce.

Podczas gry można poczuć atmosferę starych horrorów, a w szczególności Silent Hill. Polecam mapkę ludziom, którzy lubią takie klimaty.

Notka od autora:
What we have here, is a small project I like to call Gm_Apartment. Remember those by-gone days of survival horror games, with their charming puzzles and characters that controlled like m1 Abrams tanks? Yeah me too! It sucks that there are literally none around these days, some of my best memories were from playing the Silent Hill games at 1 o’clock in the morning back when I was 12. Ahhh, childhood scarring. But I digress.

Gm_Apartment is a small single player map that re-creates the gameplay of those old Survival Horror titles. Explore an old deserted apartment building and discover what stories the previous residents left behind! Pick up items! Use them! Solve puzzles! The fun will literally never end!

Technikalia:
Do uruchomienia dodatku wymagany jest Half-Life 2: Episode Two oraz Garry’s Mod.

  • Tytuł: Gm_Apartment
  • Język: Angielski
  • Data publikacji: 27.07.2011
  • Autor: Mr.Sunabouzu
  • Strona domowa: zobacz
  • Nazwa Pliku: evil_apartment.zip
  • Rozmiar: 61 MB
  • Download: pobierz
  • Ocena: 7/10
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Powyższy system oceny odnosi się do MODYFIKACJI, a nie jak to bywa zazwyczaj do treści posta. Korzystaj z niego kiedy już ukończysz dodatek i sam będziesz mógł wystawić odpowiednią notę. Nie oceniaj na podstawie samej recenzji lub screenshotów!

Aby używać tej funkcji musisz być zalogowany.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis zapraszam do pozostawienia komentarza lub subskrybcji kanału o najnowszych wpisach w swoim czytniku RSS.Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)