Frequent Flyers (EP2)
5.5

Autor recenzji: TheMe

Dobra robota panowie, udało się nam obronić White Forest. Wszyscy cali? Wszyscy są? Ups chyba jednak kogoś brakuje. Alyx znów dała porwać się Kombinatowi? Przynajmniej wiemy gdzie ją zawieźli. Jest taka mała platforma wiertnicza w okolicy. Chodź Gordon, wdrożę Cię w szczegóły akcji ratunkowej. Po pierwsze rzut oka na miejsce akcji. Oto zdjęcie wykonane z naszego ostatniego satelity szpiegowskiego. (screen 1, zrobiłem za pomocą noclipa. TheMe) Teren jest niewielki i pomimo tego, że jest otwarty, tzn. do baraku, gdzie jest przetrzymywana Alyx prowadzą 2 ścieżki nie powinieneś się zgubić.

Zaczniemy tak: Podpłyniemy blisko platformy naszym statkiem (screen 2) Posadzimy Cię na platformie ze stacjonarnym karabinem, podczepionej linami pod helikopterem. No co się tak patrzysz? Wiem, że głupie, ale nie mamy czasu na wymyślenie czegoś lepszego. Przelecisz dookoła, strzelając do wszystkiego co się rusza (screeny 3-6) Helikopter wysadzi Cię w ustronnym miejscu (screen 7) i poczeka, aż wrócisz z Alyx. Nie martw się, że zabraknie mu paliwa i będzie musiał wrócić przed czasem. To ci nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Nie myśl jednak, że to będzie spacerek. Przyjdzie Ci walczyć na krótki i średni dystans. Pewnie zostaniesz też postawiony w krzyżowym ogniu, może być ciężko, ale hej! Alyx też umie korzystać z broni, oczywiście najpierw trzeba ją wyciągnąć z celi. (screen 11) Tego chyba nawet nie można nazwać zagadką logiczną. Być może w ferworze walki uwolnisz ją całkiem przypadkiem, albo pechowy strzał kombinatowca oszczędzi ci roboty. Wracając do Alyx, jej pomoc okaże się nieoceniona w drodze powrotnej. Pomimo starannego wyczyszczenia całej planszy wtedy na waszej drodze staną nowi żołnierze. Nie wiem skąd. Nie usłyszysz nawet charakterystycznego dźwięku nadlatujących posiłków. Szybki gruntfest do śmigłowca i wracacie do nas. Następny przystanek: Borealis!

Graficznie wcale nie jest źle. Pudełkowate pomieszczenia, dość dobrze umeblowane. (screeny 8-10) Jeden raz udało mi się dostać do miejsca, z którego wyjścia nie było. Okazuje się, że te dwie skrzyneczki widoczne na screenie 5 są dla mnie po uratowaniu Alyx, a nie przed…

Ogólnie mogło być gorzej, grało mi się przyjemnie, patent żywcem zgarnięty z ostatniego
Modern Warfare” sprawdził się dobrze. Jak dla mnie mocna trójka (w skali szkolnej)

Notka od autora:
Alyx Vance has been captured by the Combine and is being held on an off-shore oil rig. Gordon Freeman, with the help of a pulse cannon and helicopter, must attack the rig and save Alyx with “brute force”!

Technikalia:
Do uruchomienia dodatku wymagany jest Half-Life 2: Episode Two.

 • Tytuł: Frequent Flyers
 • Język: Angielski
 • Data publikacji: 29.12.2010
 • Autor: Robbie Stevens
 • Strona domowa: zobacz
 • Nazwa Pliku: frequent_flyers-ep2.7z
 • Rozmiar: 1,8 MB
 • Download: pobierz
 • Ocena: 6/10
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Frequent Flyers (EP2), 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Powyższy system oceny odnosi się do MODYFIKACJI, a nie jak to bywa zazwyczaj do treści posta. Korzystaj z niego kiedy już ukończysz dodatek i sam będziesz mógł wystawić odpowiednią notę. Nie oceniaj na podstawie samej recenzji lub screenshotów!

Aby używać tej funkcji musisz być zalogowany.

Kategoria: HL2: EP2, HL2: Mapy

Jeśli spodobał Ci się ten wpis zapraszam do pozostawienia komentarza lub subskrybcji kanału o najnowszych wpisach w swoim czytniku RSS.

Komentarze

9 odpowiedzi do “Frequent Flyers (EP2)”
 • Dabu says:

  Trzeba było napisać “Infinity Ward’s Call of Duty(r): Modern Warfare 2” i dać linka do wydawcy, producenta i autora internetu, żeby każdy się połapał o co chodzi.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 • grinder74 says:

  czepiasz sie jak zwykle…

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 • TheMe says:

  Kumulacja dobrych zdarzeń, publikacja recenzji, powrót gitary z serwisu, 4 z geografii, 4 dni wolnego i ogólnie fajnie się czuję :D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 • Tracha says:

  Nic szczególnego, plasuje się w niskiej półce…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 • 4funTV says:

  Mocno się kojarzy z pewną misją z Modern Warfare 2……

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 • Tracha says:

  Nie tylko co mocno ale praktycznie zerżnięte :D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 • EdwardCrab says:

  Gdyby ktoś sie jeszcze bardziej postarał to by mod by bardzo fajny, a tak jest przeciętny.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 • zwieracz says:

  Fajny początek, ale reszta nijaka.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 • 4funTV says:

  Praktycznie zerżnięte by było jak by podmienić łódkę i helikopter na łódź podwodną….która dopiero potem strzela helikopem.Dla mnie by to podwyższyło ocene :D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)


Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)