Garść informacji…
0

W kąciku artykułów publikowanych w serwisie Borealis dziś polecam 3 hasła: Obozowisko Vortigauntów, Gluon Gun oraz Half-Life 2: Episode One. Tradycyjnie zapraszam do lektury i wspierania całego projektu.

SourceSDK.pl ogłosiło jakiś czas temu konkurs na mapkę której motywem przewodnim będzie postać Mikołaja (nie Kopernika, tego drugiego). Konkurs zakończył się 2.01, wyniki zapewne wkrótce. Wątek dotyczący całego wydarzenia dostępny pod tym linkiem.

Na blogu Klepczara ukazał się bardzo ciekawy artykuł dotyczący tzw. “niewidzialnych ścian” i innych sztucznych barier jakie możemy spotkać w HL2. Gorąco zachęcam do lektury. Tekst pod tym linkiem.

Na blogu Trachy ukazał się artykuł dotyczący Gravity Guna, zachęcam do przeczytania. Tekst pod tym linkiem.

Na deser: sen szalonego projektanta, czyli kilka placów zabaw jakie można zobaczyć u naszych wschodnich sąsiadów. Koszmary nocne u dzieci gwarantowane… Szczegóły pod tym linkiem.

Różności:

Nowości w dziale Wyślij swoją recenzję!:

Nowe pozycje w dziale Odrzucone:

 • Horror 2 (EP2) – mapa niedokończona: kilka pomieszczeń w stylistyce tytułowego horroru, okraszonych skryptami i przyzwoitym designem, mam nadzieje że to jedynie wstęp do większej produkcji…
 • Mental – beta (EP2) – na chwilę obecną, kilka pomieszczeń ze stalkerami bez tesktur, utrzymanych w psychodelicznym klimacie, być może dobry przyczynek do czegoś interesującego
 • Rush (Mapodoom) – kilka ogromnych, kwadratowych pomieszczeń: dziesiątki zombie, śmigłowiec i gunship’y, a to wszystko pod dachem, w pliku readme.txt autor umieścił zdanie “extract that shit!” – przynajmniej był szczery…

Nowe pozycje w dziale Poczekalnia:

Nowa ankieta. Będzie aktywna przez 2 tygodnie. Poprzednie znajdziesz w archiwum ankiet.

Przez co uruchamiasz gry Valve?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Powyższy system oceny odnosi się do MODYFIKACJI, a nie jak to bywa zazwyczaj do treści posta. Korzystaj z niego kiedy już ukończysz dodatek i sam będziesz mógł wystawić odpowiednią notę. Nie oceniaj na podstawie samej recenzji lub screenshotów!

Aby używać tej funkcji musisz być zalogowany.

Kategoria: Garść informacji

Jeśli spodobał Ci się ten wpis zapraszam do pozostawienia komentarza lub subskrybcji kanału o najnowszych wpisach w swoim czytniku RSS.

Komentarze

4 odpowiedzi do “Garść informacji…”
 • Tracha says:

  Heh, pierwszy raz u grindera ;)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 • zwieracz says:

  “Nowe pozycje w dziale Poczekalnia” hihi, trochę sobie poczekacie ;)

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 • grinder74 says:

  @Tracha
  be my guest :)

  @zwieracz
  dlugo czy nie, wazne ze z pewnoscia bedzie warto :)

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 • ihtius says:

  @ruskie place zabaw
  Dobrze, że nie jestem już dzieckiem, ale mimo tego jak to przeglądam to boję się:))
  @zwieracz
  ““Nowe pozycje w dziale Poczekalnia” hihi, trochę sobie poczekacie ;)” – No chyba ze ja je zdaże opisąc na swoim Blogu:))))))))))).

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)


Zostaw komentarz

(wymagane)

(wymagane)